Snídaně vždy v ceně

a nekonečné další možnosti stravování

Snídaně

formou švédského stolu

Snídaně se podávají formou švédských stolů, kde si každý vybere dle své chuti z teplého i studeného bufetu, čerstvých pomazánek a salátů. Rádi vyhovíme Vašim speciálním požadavkům ohledně zdravého životního stylu nebo dietní stravy. Snídaně probíhají v útulné kavárně v přízemí hotelu a podávají se každý den od 7.30 do 10.00.

Hotel Ontario nedisponuje restaurací, ale poloha v centru zajišťuje mnoho příležitostí navštívit nejrůznější restaurace. Níže nabízíme čtyři tipy na ty, které se nám osvědčily a rádi je doporučujeme.

.

kavárna

pro odpočinek i jednání

Společenskou místnost určenou ke snídaním Vám rádi zapůjčíme zdarma v odpoledních hodinách pro Vaše pracovní jednání či přátelská setkání. Jsme schopni pro Vás zařídit občerstvení, nápoje jsou zdarma, teplý a studený bufet je za poplatek.

Tento prostor je nutno rezervovat předem.

Naše tipy

na dobré restaurace

Le Marché

zážitková restaurace

V restauraci Le Marché Karlovy Vary si můžete vychutnat originální gurmánské menu z kuchyně šéfkuchaře Jana Krajče. Jídlo, které je jedinečné svým vzhledem, vůní a především chutí. Jídlo, které není jen jídlem, ale především zážitkem. Restaurace nabízí každý den jiné dvouchodové obědové menu i večeři o třech chodech.

Otevřeno od pondělí do soboty od 12:00 do 22:00. Restaurace je od hotelu Ontario vzdálena 1 200 metrů. Místa v restauraci je nutné předem rezervovat. Rezervaci ochotně zajistí také recepce našeho hotelu.

Malé Versailles

restaurace s historií

Malé Versailles, útulný penzion s restaurací, nacházející se ve čtvrti West-End, naproti pravoslavnému chrámu, obklopený rozsáhlou vegetací, je jedním z nejstarších ikonických míst Karlových Varů. V roce 2016 Versailles znovu otevřelo svoje dveře. S úctou k tradicím. S láskou k nejlepšímu.

Otevřeno každý den od 11:00 do 23:00. Restaurace je od hotelu Ontario vzdálena 750 metrů. Místa v restauraci doporučujeme předem rezervovat. Rezervaci ochotně zajistí také recepce našeho hotelu.

U Švejka

typická česká kuchyně

Staročeská restaurace je umístěna v lázeňském centru. Mistr kuchař zde připravuje lahůdky tradiční české kuchyně, jakými jsou pečené vepřové koleno s hořčicí a křenem, pečená kachna se zelím, vynikající hovězí gulášek, staročeský obložený talíř, neméně lahodná svíčková na smetaně s brusinkami a také nepřeberné množství pokrmů ze zvěřiny.

Otevřeno je každý den od 11:00 do 23:00. Restaurace je od hotelu Ontario vzdálena pouhých 320 metrů. Místa v restauraci doporučujeme rezervovat. Rezervaci ochotně zajistí také recepce našeho hotelu.

Restaurace Karla IV.

česká kuchyně s pivovarem

Tam, kde v několika posledních desetiletí zrála Becherovka, se dnes nachází restaurace a Pivovar Karel IV. V těchto prostorách byla využita velká část původního vybavení sklepů. V restaurantu Karel IV. naleznete každý všední den polední menu, ale i další jídla a to nejen z kuchařek našich babiček. Samozřejmostí je pak úplná nabídka piv Pivovaru Karla IV.

Otevřeno každý den od 11:00 do 24:00. Restaurace je od hotelu Ontario vzdálena zhruba 2 km. Místa v restauraci doporučujeme předem rezervovat. Rezervaci ochotně zajistí také recepce našeho hotelu.

napište nám

odpovíme obratem

napište

odpovíme obratem

13 + 7 =

CHCETE UBYTOVÁNÍ ZA TU NEJLEPŠÍ CENU?

"TAK NEVÁHEJTE NAPSAT NA NÁŠ E-MAIL: recepce@hotelontario.cz

PŘI REZERVACI PŘES NÁŠ E-MAIL GARANTUJEME:
NEJNIŽŠÍ CENU
DOROVNÁNÍ CENY, POKUD NAJDETE LEVNĚJŠÍ CENU PŘES JAKÝKOLI JINÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM

UŽ TEĎ SI REZERVUJTE POBYT V HOTELU ONTARIO PŘES E-MAIL recepce@hotelontario.cz